0

Personal curatenie

Romania, Ilfov, Bucuresti Sector 2
Adaugat de 2 saptamani
ID #23697
Premium
Vanzatorul nu a incarcat poze Vanzatorul nu a incarcat poze
1700.00 lei
Romania, Ilfov, Bucuresti Sector 2,

Descriere

Cerinte:
- persoana activa, meticuloasa, ordonata si responsabila;
- abilitati de relationare si lucru in echipa;
- rezistenta la sarcini de lucru repetitive;
- usurinta in manipularea fizica si ordonarea obiectelor
- studii medii;

Descrierea jobului
- efectueaza curatenia si intretinerea spatiilor comune din caminul stuidentesc (bucatarii, sali de socializare, holuri, scari etc) conform standardelor impuse;
- intretine in cele mai bune conditii mijloacele fixe si materiale puse la dispozitie;
- colecteaza in recipiente speciale gunoiul si raspunde de depozitarea acestora in spatiile special amenajate.
- locul desfasurarii activitatii: ZONA OBOR
Beneficii:
- salariu foarte atractiv, anume SALARIU NET 1700 RON si tichete de masa de aproximativ 330 RON

Contacteaza vanzatorul

    Seller's picture
    Persoana privata
    Inregistrat la data de 9. Feb 2018
    Ai nevoie de cont ca sa poti contacta vanzatorul.
    1700.00 lei

    Date despre vanzator

    Inregistrat la data de 09/02/2018

    vezi pe harta

    Popa Lazar Nr. 5-25