0

Angajam montatori/ instalatori aparate de aer conditionat

Romania, Bucuresti, Bucuresti
Adaugat de 2 luni
ID #54913
Vanzatorul nu a incarcat poze Vanzatorul nu a incarcat poze
Verifica cu vanzatorul
Romania, Bucuresti, Bucuresti,

Descriere

Angajam instalator aparate de aer conditionat/ instalatii de climatizare

Cerintele postului:

Cel putin una din urmatoarele conditii:
-Frigotehnist
-Montator aer conditionat
-Instalator pentru sisteme de climatizare
-Muncitor calificat cu experienta în climatizare/ necalificat
Posesor permis de conducere categ. B – poate constitui un avantaj

Descrierea postului
Localitate: Bucuresti
Sa asigure montajul, reparaţii si service-ul aparatelor de aer conditionat; instalatii de climatizare, aparate frigorifice

Beneficii

- Program de lucru de luni pana vineri;
- Lucru in echipa;
- Contract de munca;
- Bonusuri

Descrierea companiei

Societate romaneasca, cu capital privat, cu experienta de peste 15 ani in executia si intretinerea sistemelor pentru instalatii de climatizare–ventilatie, precum si accesorii de montaj pentru instalatii.
Date de contact:
Tel. 721819965

Contacteaza vanzatorul

    Seller's picture
    Persoana privata
    Inregistrat la data de 15. Jul 2020
    Ai nevoie de cont ca sa poti contacta vanzatorul.

    Date despre vanzator

    Inregistrat la data de 15/07/2020

    vezi pe harta