0

Injector Bosch Cod 0445110325 Opel Astra J Corsa D Mariva B 1.3 CDTI Chevrolet Aveo 1.3 D

Romania, Bucuresti
Adaugat de 2 luni
ID #31088
1 - 2 de 5
350 RON
Tip: Utilizat
Tranzactie: Vanzare
Injector Bosch Cod 0445110325 Opel Astra J Corsa D Mariva B 1.3 CDTI Chevrolet Aveo 1.3 D
Romania, Bucuresti,
Adaugat de 2 luni

Descriere

Injector Bosch Cod 0445110325 Opel Astra J Corsa D Mariva B 1.3 CDTI Chevrolet Aveo 1.3 D
Cod GMC 95517501
Cod Opel 55564218
Cod Opel 55566498
Cod Opel 93195389
Cod Opel 93195390
Cod Opel 95517504
Cod Bosch 0 986 435 199
Cod Bosch 0986435199
Second Hand , Injectoarele sunt probate

 

Contacteaza vanzatorul

    Seller's picture
    Persoana juridica
    Inregistrat la data de 9. Apr 2019
    Ai nevoie de cont ca sa poti contacta vanzatorul.
    350 RON

    Date despre vanzator

    Seller's picture
    Persoana juridica
    Inregistrat la data de 09/04/2019

    vezi pe harta

    Romania, Bucuresti
    Sector 2