0

PERSONAL SERVICE AUTO de la 2000 euro net + cazare gratuita

Romania, Constanta
Adaugat de 6 zile
ID #28397
1 imagine
Verifica cu vanzatorul
Romania, Constanta,

Descriere

Diferite service-uri auto din Olanda si Germania angajeaza:

VOPSITORI AUTO - de la 500 euro NET/40 ore lucrate
TINICHIGII AUTO - de la 525 euro NET/40 ore lucrate
TEHNICIENI MECANICI AUTO - de la 500 euro NET/40 ore lucrate
TEHNICIENI/MECANICI AUTO - WOLKSWAGEN - de la 500 euro NET/40 ore lucrate
TEHNICIENI/MECANICI rulote - de la 475 euro NET/40 ore lucrate
TEHNICIENI/MECANICI AUTO - MERCEDES BENZ - de la 500 euro NET/40 ore lucrate
TEHNICIENI/MECANICI TIR - VOLVO - de la 500 euro NET/40 ore lucrate
TEHNICIENI/MECANICI TIR - de la 500 euro NET/40 ore lucrate
TEHNICIENI/MECANICI TRACTOARE - de la 500 euro NET/40 ore lucrate

+ posibilitatea orelor suplimentare platite + CAZARE GRATUITA

Responsabilitati: conform fiecarui post

CERINTE:
- experienta in domeniu;
- cunoasterea limbii germane/engleze la un nivel conversational;
- permis auto cat. B - CONSTITUIE AVANTAJ!

BENEFICII:
- cazare asigurata gratuit de catre angajator;
- ore suplimentare platite + sporuri;
- contract de angajare pe perioada indelungata.
- asigurare medicala;

NU se percep taxe/comisioane!
Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la:
✉ office@job4life.ro
☎ 0720 878 151 • 0740 644 175

Contacteaza vanzatorul

    Seller's picture
    Persoana juridica
    Inregistrat la data de 22. Mar 2017
    Ai nevoie de cont ca sa poti contacta vanzatorul.

    Date despre vanzator

    Inregistrat la data de 22/03/2017

    vezi pe harta